HAKKIMIZDA


Araç kiralama sektörüne 2009 yılında adım atan D-FİLO pazardaki yenilikleri, güçlü teknik alt yapısı, profesyonel çağrı kadrosu ile çözüm ortaklığı ile bireysel ve kurumsal müşterilerine yaratıcı çözümler sunmaktadır.

D- FİLO ,Türkiye’nin önde gelen ilaç firması olan DEM İLAÇ A.Ş’nin markasıdır. Araç kiralama ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızın çözümlerini tek bir çatı altına toplayan D-FİLO Rent A car kaskolu geniş araç filosu ile operasyonel filo kiralama hizmetleri sunmaktadır.

 

Vizyonumuz

Müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayarak, uygun maliyetli, çözümcü ve esnek filo yönetim hizmetleriyle her koşulda %100 müşteri memnuniyeti kazanmak.

 

Misyonumuz

Müşteri odaklı bir yaklaşımla müşterilerimizin ihtiyaçlarını beklentilerin ötesinde karşılayan ürün ve hizmetler sunarak çevreye, yasalara, toplumsal ve etik değerlere saygılı, sosyal sorumluluk bilincine sahip şirket değerleriyle operasyonel kiralamada lider şirketler arasında olmak.

 

İtibar ve Dürüstlük:

Kurumlar ve kişilere verdiğimiz söz ve taahhütleri zamanında ve eksiksiz olarak yerine getirerek dürüst ve itibarlı bir yol izleriz. Yasalar ve etik ilkere bağlı kalırız.

 

Müşteri Memnuniyeti:

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre esnek ve çözümcü bir yaklaşım sergiler, her koşulda %100 müşteri memnuniyeti sağlamayı hedefleriz.

 

Yenilikçilik ve Yaratıcılık:

Yenilikçi ve yaratıcı fikirlere açık, gelişimi destekleyen bir yol izleriz.

Biz sektörde farklı bir yaklaşım gösterme çabası içinde, araç kiralama hizmetlerinizde çözüm ortağı olmayı, danışmanlık hizmeti vermeyi, şartlarınıza en uygun çözümü sunmayı ve değerli müşterimizi Kiralamanın Yeni Yüzü İle Tanıştırmayı taahhüt ediyoruz.