HİZMETLERİMİZ


Evrak Takip Hizmeti
Operasyonel filo kiralamada, araç tedarik ve teslimat koordinasyonu ile sözleşme dahil olmak üzere evrak takibinin tamamı D-Filo tarafından yerine getirilir. Araçların takibi için personel istihdam edilmesine gerek kalmaz. Araçların kasko, trafik sigortası, muayene ve MTV işlemleri  D-Filo Hizmetleri tarafından takip edilir ve ödenir.

Periyodik Bakım/Onarım Hizmetleri
Türkiye genelinde anlaşmalı olan servislerde periyodik bakım hizmetlerini hiçbir ücret ödemeden alabilirsiniz. Bakım ve mekanik onarımların tamamı yetkili servislerde orijinal yedek parçalar ile yapılır.

Lastik Değişim Hizmeti
Türkiye genelinde yaygın servis ağına ve yüksek hizmet kalitesine sahip lastik ücretler ile yapılan anlaşmalar sayesinde, belirlenen kilometrelerde bir takım lastik herhangi bir bedel talep etmeksizin değiştirilir. Talep ettiğiniz takdirde lastik saklama hizmeti de alabilirsiniz.

7/24 Acil Yardım Hizmeti
Hasar bildirimi ve acil durumlarda 7/24 hizmet veren 444 9 471 numaralı Müşteri Destek Hattımızı arayarak çekme, kurtarma, seyahate devam gibi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Yedek araç Hizmeti
Hasar veya arıza onarımlarının 24saati aşması durumunda, iş gücü kaybınızın önlenmesi için ücretsiz olarak ikame araç temin edilir.

Profesyonel Danışmanlık Hizmeti
Araç tercihi aşamasında marka ve model seçenekleri ile ilgili müşterilerini kapsamlı bir şekilde bilgilendiren uzman D-Filo kadrosu size en uygun operasyonel filo yönetimi hizmet paketlerini oluşturur.

Araç Transfer Hizmeti
D-Filo ülke genelinde sahip olduğu araç transfer ağı ve güçlü iş ortaklıkları sayesinde, operasyonel kiralama yaptığınız araçları talep ettiğiniz noktalarda teslim alırsınız.

OGS/HGS Yönetimi
D-Filo araçlarınız için cihaz ve etiketlerin tedarik edilmesi ile ilgili tüm süreçleri sizin adınıza gerçekleştirir ve kolayca bu hizmetten yararlanmanızı sağlar.